منتورینگ و مشاوران رایکسبقادرصادقی

-


قادر صادقی متخصص و مشاور دیجیتال مارکتینگ و بنیانگذار شرکت رایان برتر، از برگزار کنندگان اولین استارت آپ ویکند جهانی تبریز و اردوی کارآفرینی ، هم بنیانگذار فضای کار اشتراکی رایکسب ، از کمک به استارت آپها لذت میبرد ، کارتیمی رو به خوبی میشناسد و همیشه وقت برای مطالعه و همفکری دارد.

آرش میلانی

-


آرش، طراح محصولات نرم افزاری بوده و خود را دانشجوی تمام وقت در حوزه طراحی، کارآفرینی و کار تیمی می داند. او از هر فرصتی برای انتقال تجربیات خود در زمینه رهبری تیم ها، تفکر اجایل و تولید محصولات کارا استفاده می کند. آرش از سال 1386 به بعد، با همکاران خود در نارمند، بر روی طراحی نرم افزارهای دانشگاهی کاربردپذیر فعالیت می کند.

وحید ناموری

-


وحید دانش‌آموخته‌ی‌ گرافیک است و از سال ۸۴ در زمینه‌ی طراحی هویت دیداری برند و رابط کاربر فعالیت کرده است. او سعی می‌کند سادگی را در زندگی و طراحی‌هایش رعایت کند. وحید موسس استودیوی طراحی در Neo Branding است و به عنوان مدیر هنری در این تیم فعالیت کرده است. او هم‌چنین یکی از موسسین جلسات گپ و میزبان CreativeMornings تبریز است و وقت‌های آزاد خود را صرف برگزاری این جلسات می‌کند.

محمدجعفر کرمانپور

-


نزدیک ده سال است که در حوزه‌ی کارآفرینی و فناوری اطلاعات به عنوان مربی مشغول تدریس و مشاوره است و از مربیان دوره‌های سازمان بین‌المللی کار، دوره جهانی استارتاپ ویکند و استارتاپ ماشین ناب در ایران است و برند هاي زيادي را در اين مسير همراهي كرده است ،وي در حال حاضر مديريت گروه سرمايه گذاري و نوآوري آپ‌‌وارد و همچنين استديو ديجيتال ماركتينگ ايگنايت را برعهده دارد .

وحید کشی‌پور

-


وحید طراح رابط کاربری وب و موبایل است. او در زمینه کاربردپذیری نرم‌افزارهای مدیریتی درون سازمانی و سرویس‌های تحت وب فعالیت می‌کند. علاقه شدید به مباحث UI ، UX و برندینگ دارد و همواره سعی می‌کند آموخته های خود را با دیگران به اشتراک بگذارد. از دیگر علایق وی تایپوگرافی در وب است. در واقع طراحی و اصلاح فونت‌های فارسی بخشی از فعالیت‌های روزانه وحید به شمار می‌رود. در حال حاضر وحید در شرکت‌های مختلف به عنوان طراح رابط کاربری و مشاور تجربه کاربری فعالیت می‌کند و خلق تجربه خوشایند برای کاربران محور اصلی فعالیت‌های او است.

اسد صفری

-


اسد مربی پیاده‌سازی تفکر چابک سازمان‌ها است. تخصص اصلی وی ایجاد تیم‌های High Performance و مدیریت تغییرات شخصی/سازمانی می‌باشد. در زمینه استارت‌آپ نیز او تجربه مربیگری در سه استارت‌آپ ویکند ایران و استارت‌آپ لایو استانبول را دارد. از جمله افتخارات اسد می‌توان به آمدن اسم او بعنوان اولین نفر از خاورمیانه و تنهاترین نفر از ایران در کتاب WhoIsAgile و عضویتش در تیم کنفرانس اجایل هند 2014 اشاره کرد.

امیر حبیب زاده

-


امیر ، برنامه نویس PHP با تجربه ی بیش از ۶ سال کدنویسی و مدیر فنی و هم بنیان گذار استارت آپ ایوند است (ایوند ابزاری مدرن برای فروش بلیت و ثبت نام در رویدادها است.) با فریم ورک های مختلفی کار کرده اما لذت کدنویسی با فریم ورک لاراول برایش نسبت به مابقی فریم ورک های زبان PHP به مراتب بیشتر است. وی در زمینه ی مدیریت پروژه با متدولوژی اسکرام هم دارای تجربه است و این اواخر هم روی کانفیگ سرور و نگهداری آن فعالیت می کند. از جمله علاقمندی های امیر کلان داده (Big Data) و یادگیری ماشینی (Machine Learning) است.